SOULKLIK

SOULKLIK BALÍČEK JE :

  • SoulKlik je mesačný emailový online balíček, ktorý voláme aj ,,magic in the process'', vo voľnom preklade ,, kúzelný proces bytia ''. Je pre tých, ktorí sa rozhodnú čarovať so svojou dušou v tom najlepšom slova zmysle. Kúzlo začína účinkovať od momentu, kedy ti klikne tvoj SoulKlik balíček. Bude to 4 krát do mesiaca a deň bude vždy prekvapenie, podľa toho ako si ho tvoja duša privolá. :)

  • SoulKlik balíček je navrhnutý tak, že každý mesiac predstavuje svoju samostatnú tému, ale spoločne vytvárajú celok, v ktorom všetko spolu súvisí, a preto ovplyvňuje a pomáha vo všetkých aspektoch života. Do SoulKliku sa každomesačne ponoríš vďaka vedeným textom, ktoré pre teba tvorí autorka článkov, ktoré otvárajú dušu, Andrea z @peace_menka. K úplnému spojeniu s tvojou dušou ťa láskavým hlasom privedie soul terapeutka a jogínka Katka z @realandfeelyoga skrze vedené meditácie. Keďže obe milujeme prekvapenia, v SoulKliku sa na ne môžeš vždy tešiť (podcasty, výklady kariet, rituály, tréning duše, rozhovory...). SoulKlik je vždy čerstvý ako ranný croissant, pretože ho vždy pripravujeme podľa potrieb našej kolektívnej SoulKlik duše.

SOULKLIK BALÍČEK SI MÔŽEŠ ZAKÚPIŤ TU:  www.soulklik.sk

SOULKLIK BALÍČEK SI MÔŽEM ZAKÚPIŤ AJ NA VIAC MESIACOV: 
Balíček SoulKlik na 1 mesiac 25 EUR
Balíček Svetluška na 3 mesiace 70 EUR
Balíček Hviezda na 6 mesiacov 135 EUR
Balíček Slnko - Ročné Magic členstvo 265 EUR + Prekvapenie

PRVÝ SOULKLIK EMAIL DOSTANEM:

  • SoulKlik online balíček plne dôveruje dokonalému božskému načasovaniu a prichádza vždy v ten správny čas. Nevieme ti nikdy dopredu zaručiť, kedy ti klikne tvoj prvý SoulKlik balíček v mesiaci, ale vieme ti sľúbiť, že ti klikne presne vtedy, kedy má. Presne tak, ako je to so všetkými blik momentami. Prídu nečakane a ostanú v tebe navždy.

BALÍČEK MI BUDE ZASIELANÝ FORMOU:

  • SoulKlik online balíček ti bude zasielaný emailom
  • SoulKlik online balíček ti bude zasielaný priamo do tvojej emailovej schránky, ktorú zadáš pri vypĺňaní údajov. Ak si želáš, aby sme ti ho zasielali na inú emailovú adresu, ako budeš vypĺňať pri objednávaní balíčka, zadaj nám ju do poznámky objednávky

BALÍČEK MÔŽEM OČAKÁVAŤ:

  • SoulKlik email ti klikne 4x do mesiaca (1x týždenne) do tvojej emailovej schránky, ktorú si uviedol pri vyplnení objednávky

DOKEDY MÁM ČAS OBJEDNAŤ SI BALÍČEK NA AKTUÁLNY MESIAC:

  • SoulKlik balíček si možeš kúpiť na ktorýkoľvek zo zverejnených mesiacov. Ak si balíček zakúpiš neskôr, alebo už ku koncu daného mesiaca, pošleme ti všetky zameškané emaily naraz, takže o nič neprídeš.
  • Príklad: Balíček na December si objednáš 20.12.2020. Nakoľko už boli odoslané 3 decembrové SoulKlik emaily, obdržíš ich všetky naraz po zaplatení objednávky a našom potvrdení.

AK BALÍČEK OBJEDNÁM AKO DARČEK PRE NIEKOHO:

  • Je vznešené, že chceš potešiť svojich blízkych práve tým, že im preukážeš vieru v ich schopnosť kráčať a rozvíjať sa na ich vlastnej ceste. Ak si želáš zakúpiť SoulKlik balíček ako darček, vyber si jednu z troch možností darčekových poukážok, ktoré sú v ponuke TU.

AK MÁŠ AKÉKOĽVEK INÉ OTÁZKY, MÔŽEŠ NÁS KONTAKTOVAŤ TU:

  • love@soulklik.sk