AHOJ,

SoulKlik je tvoj emailový online balíček pre dušu, ktorý volám aj ,,magic in the process''. Je pre tých, ktorí sa rozhodnú čarovať so svojou dušou v tom najlepšom slova zmysle. Kúzlo začína účinkovať od momentu, kedy ti klikne tvoj SoulKlik balíček. Bude to niekoľko x do mesiaca (cca 2 - 4 poďla vybranej témy a roka) a deň bude vždy prekvapenie, podľa toho ako si ho tvoja duša privolá. :)

SoulKlik balíček je navrhnutý tak, aby každý mesiac predstavoval svoju vlastnú tému, ale spoločne vytvárajú celok, v ktorom všetko spolu súvisí, a preto ovplyvňuje a pomáha vo všetkých aspektoch života. Do SoulKliku sa každomesačne ponoríš nielen vďaka vedeným textom, ale k úplnému spojeniu s tvojou dušou skrze vedené meditácie ťa láskavým hlasom privedie soul terapeutka a jogínka Katka z @realandfeelyoga. V SoulKliku sa môžeš vždy tešiť na rôzne prekvapenia (podcasty, výklady kariet, rituály, tréning duše, rozhovory, live streamy...). SoulKlik je vždy čerstvý ako ranný croissant, pretože ho pripravujem podľa potrieb našej kolektívnej SoulKlik duše.

Vitaj v SoulKlik family. :)

PS: Všetky dôležité a aktuálne info nájdeš vždy na SoulKlik instagrame TU: @soulklik

SoulKlik Témy 2022
Január '22 Šamanské liečenie tela i duše
Február '22 Otvor svoje srdce láske
Marec '22 Spirituálna business woman
Apríl '22 Zvierací sprievodcovia duše
Máj '22 Posilnenie sebalásky
Jún '22 Domovská planéta tvojej duše. Spoznaj odkiaľ pochádza tvoja duša.
Júl '22 Podpor svoju intuíciu
August '22 Hviezdne kúpanie duše
September '22 Uzemnená
Október '22 Odpočiň si
November '22 Prijatie vlastnej temnoty
December '22 Len s láskou sa dívam na svet 

SOULKLIK BALÍČEK SI MÔŽEŠ OBJEDNAŤ CEZ NÁŠ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR alebo priamo na soulklikmagic@gmail.com, prípadne správou na SoulKlik instagrame TU, kde sa dozvieš vždy všetko aktuálne a zároveň sa môžeš stať aktívnou súčasťou našej SoulKlik Family.

CENNÍK A SOULKLIK ZVÝHODNENÉ ČLENSTVÁ pre rok '22:
Balíček SoulKlik na 1 mesiac ~ 33€
Balíček Svetluška na 3 mesiace ~ 89€
Balíček Hviezda na 6 mesiacov ~ 173€
SoulKlik Ročné magic členstvo  ~ 339€

SoulKlik ako darček na 1 mesiac ~ 33€
SoulKlik ako darček 3 mesiace ~ 89€
SoulKlik ako darček na 6 mesiacov ~ 173€
SoulKlik ako darček ročné členstvo ~ 339€

CENNÍK A SOULKLIK ZVÝHODNENÉ ČLENSTVÁ pre rok '20/'21: 
Balíček SoulKlik na 1 mesiac ~ 25€
Balíček Svetluška na 3 mesiace ~ 70€
Balíček Hviezda na 6 mesiacov ~ 135€
SoulKlik Ročné magic členstvo ~ 265€
SoulKlik RITUÁL ~ 7.77€

SoulKlik ako darček na 1 mesiac ~ 25€
SoulKlik ako darček 3 mesiace ~ 70€
SoulKlik ako darček na 6 mesiacov ~ 135€
SoulKlik ako darček 12 mesiacov ~ 265€
SoulKlik RITUÁL ako darček ~ 7.77€

SOULKLIK BALÍČEK AKO DARČEK:

Je vznešené, že chceš potešiť svojich blízkych práve tým, že im preukážeš vieru v ich schopnosť kráčať a rozvíjať sa na ich vlastnej ceste. Ak si želáš zakúpiť SoulKlik balíček ako darček, vyber si jednu z troch možností darčekových poukážok, ktoré sú v ponuke.

Do poznámky objednávky prosím napíš aj emailovú adresu obdarovanej osoby. Po úhrade objednávky obdržíš aj darčekovú online poukážku, ktorú môžeš veselo vytlačiť, alebo odoslať milovanej osobe.NAJČASTEJŠIE OTÁZKY


ČO JE SOULKLIK BALÍČEK? :

  • SoulKlik je mesačný emailový online balíček pre dušu, ktorý volám aj ,,magic in the process''. Je pre tých, ktorí sa rozhodnú čarovať so svojou dušou v tom najlepšom slova zmysle. Kúzlo začína účinkovať od momentu, kedy ti klikne tvoj prvý SoulKlik balíček. Bude to niekoľko x do mesiaca (cca 2 - 4 poďla vybranej témy a roka)

  • a deň bude vždy prekvapenie, podľa toho ako si ho tvoja duša privolá. :)

  • SoulKlik balíček je navrhnutý tak, že každý mesiac predstavuje svoju samostatnú tému, ale spoločne vytvárajú celok, v ktorom všetko spolu súvisí, a preto ovplyvňuje a pomáha vo všetkých aspektoch života. K úplnému spojeniu s tvojou dušou ťa láskavým hlasom privedie soul terapeutka a jogínka Katka z @realandfeelyoga skrze vedené meditácie, vedomé texty, rôzne rituály, slovám pre dušu a podcastom, či live streamom. V SoulKliku sa môžeš vždy tešiť na rôzne prekvapenia (podcasty, výklady kariet, rituály, tréning duše, rozhovory...). SoulKlik je vždy čerstvý ako ranný croissant, pretože ho pripravujeme podľa potrieb našej kolektívnej SoulKlik duše.

KEDY DOSTANEM PRVÝ SOULKLIK EMAIL?:

  • SoulKlik online balíček plne dôveruje dokonalému božskému načasovaniu a prichádza vždy v ten správny čas. Neviem ti nikdy dopredu zaručiť, kedy ti klikne tvoj prvý SoulKlik balíček v mesiaci, ale viem ti sľúbiť, že ti klikne presne vtedy, kedy má. Presne tak, ako je to so všetkými aha momentami v našom živote. Prídu nečakane a ostanú v tebe navždy.

AKOU FORMOU MI BUDE SOULKLIK BALÍČEK ZASIELANÝ?:

  • SoulKlik online balíček pre dušu ti bude zasielaný emailom
  • Bude zasielaný priamo do tvojej emailovej schránky, ktorú zadáš pri vypĺňaní údajov. Ak si želáš, aby ti bol zasielaný na inú emailovú adresu, zadaj mi to prosím priamo pri objednávke.

KOĽKOKRÁT DO MESIACA BALÍČEK MÔŽEM OČAKÁVAŤ?:

  • SoulKlik email ti klikne niekoľko x do mesiaca (cca 2 - 4 poďla danej témy a roka) do tvojej emailovej schránky, ktorú si uviedol pri objednávaní.

DOKEDY MÁM ČAS OBJEDNAŤ SI BALÍČEK NA DANÝ MESIAC?:

  • SoulKlik balíček si možeš kúpiť na ktorýkoľvek zo zverejnených mesiacov. Ak si balíček zakúpiš neskôr, alebo už ku koncu daného mesiaca, pošlem ti po našej dohode všetky zameškané emaily buď naraz alebo ich naplánujem, takže o nič neprídeš. :)

V prípade akýchkoľvek otázok ma pokojne kontaktuj na: soulklikmagic@gmail.com

Vytvorte si webové stránky zdarma!