AHOJ,

SoulKlik je tvoj emailový online balíček pre dušu, ktorý volám aj ,,magic in the process''. Je pre tých, ktorí sa rozhodnú čarovať so svojou dušou v tom najlepšom slova zmysle. Kúzlo začína účinkovať od momentu, kedy ti klikne tvoj SoulKlik balíček. Bude to 4 krát do mesiaca a deň bude vždy prekvapenie, podľa toho ako si ho tvoja duša privolá. :)

SoulKlik balíček je navrhnutý tak, aby každý mesiac predstavoval svoju vlastnú tému, ale spoločne vytvárajú celok, v ktorom všetko spolu súvisí, a preto ovplyvňuje a pomáha vo všetkých aspektoch života. Do SoulKliku sa každomesačne ponoríš nielen vďaka vedeným textom, ale k úplnému spojeniu s tvojou dušou skrze vedené meditácie ťa láskavým hlasom privedie soul terapeutka a jogínka Katka z @realandfeelyoga. V SoulKliku sa môžeš vždy tešiť na rôzne prekvapenia (podcasty, výklady kariet, rituály, tréning duše, rozhovory, live streamy...). SoulKlik je vždy čerstvý ako ranný croissant, pretože ho pripravujem podľa potrieb našej kolektívnej SoulKlik duše.

Vitaj v SoulKlik family. :)

SOULKLIK TÉMY '20/'21:

December '20: Sila Srdca
Január: Ja a moje telo
Február: Milujem sa
Marec: Dôverujem životu
Apríl: Peňazí je pre každého viac než dosť
Máj: Vzťahy a ich význam
Jún: Liečenie karmických vzťahov
Júl: Spriaznené duše
August: Sexualita
September: Dary a poslanie duše
Október: Autentickosť - Bohyňou za každých okolností
November: (Od)púšťam si svoje strachy
December: Princípy mužskej a ženskej energie vo vzťahoch

SOULKLIK BALÍČEK SI MÔŽEŠ OBJEDNAŤ CEZ NÁŠ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR alebo priamo na soulklikmagic@gmail.com, prípadne správou na SoulKlik instagrame TU, kde sa dozvieš vždy všetko aktuálne a zároveň sa môžeš stať aktívnou súčasťou našej SoulKlik Family.

CENNÍK A SOULKLIK ZVÝHODNENÉ ČLENSTVÁ: 
Balíček SoulKlik na 1 mesiac ~ 25€
Balíček Svetluška na 3 mesiace ~ 70€
Balíček Hviezda na 6 mesiacov ~ 135€

SoulKlik ako darček na 1 mesiac ~ 25€
SoulKlik ako darček 3 mesiace ~ 70€
SoulKlik ako darček na 6 mesiacov ~ 135€

SOULKLIK BALÍČEK AKO DARČEK:

Je vznešené, že chceš potešiť svojich blízkych práve tým, že im preukážeš vieru v ich schopnosť kráčať a rozvíjať sa na ich vlastnej ceste. Ak si želáš zakúpiť SoulKlik balíček ako darček, vyber si jednu z troch možností darčekových poukážok, ktoré sú v ponuke:

  • SoulKlik ako darček na 1 mesiac ~ 25€
  • SoulKlik ako darček 3 mesiace ~ 70€
  • SoulKlik ako darček na 6 mesiacov ~ 135€

Do poznámky objednávky prosím napíš aj emailovú adresu obdarovanej osoby. Po úhrade objednávky obdržíš aj darčekovú online poukážku, ktorú môžeš veselo vytlačiť, alebo odoslať milovanej osobe.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY


ČO JE SOULKLIK BALÍČEK? :

  • SoulKlik je mesačný emailový online balíček pre dušu, ktorý volám aj ,,magic in the process''. Je pre tých, ktorí sa rozhodnú čarovať so svojou dušou v tom najlepšom slova zmysle. Kúzlo začína účinkovať od momentu, kedy ti klikne tvoj prvý SoulKlik balíček. Bude to 4 krát do mesiaca a deň bude vždy prekvapenie, podľa toho ako si ho tvoja duša privolá. :)

  • SoulKlik balíček je navrhnutý tak, že každý mesiac predstavuje svoju samostatnú tému, ale spoločne vytvárajú celok, v ktorom všetko spolu súvisí, a preto ovplyvňuje a pomáha vo všetkých aspektoch života. K úplnému spojeniu s tvojou dušou ťa láskavým hlasom privedie soul terapeutka a jogínka Katka z @realandfeelyoga skrze vedené meditácie, vedomé texty, rôzne rituály, slovám pre dušu a podcastom, či live streamom. V SoulKliku sa môžeš vždy tešiť na rôzne prekvapenia (podcasty, výklady kariet, rituály, tréning duše, rozhovory...). SoulKlik je vždy čerstvý ako ranný croissant, pretože ho pripravujeme podľa potrieb našej kolektívnej SoulKlik duše.

KEDY DOSTANEM PRVÝ SOULKLIK EMAIL?:

  • SoulKlik online balíček plne dôveruje dokonalému božskému načasovaniu a prichádza vždy v ten správny čas. Neviem ti nikdy dopredu zaručiť, kedy ti klikne tvoj prvý SoulKlik balíček v mesiaci, ale viem ti sľúbiť, že ti klikne presne vtedy, kedy má. Presne tak, ako je to so všetkými aha momentami v našom živote. Prídu nečakane a ostanú v tebe navždy.

AKOU FORMOU MI BUDE SOULKLIK BALÍČEK ZASIELANÝ?:

  • SoulKlik online balíček pre dušu ti bude zasielaný emailom
  • Bude zasielaný priamo do tvojej emailovej schránky, ktorú zadáš pri vypĺňaní údajov. Ak si želáš, aby ti bol zasielaný na inú emailovú adresu, zadaj mi to prosím priamo pri objednávke.

KOĽKOKRÁT DO MESIACA BALÍČEK MÔŽEM OČAKÁVAŤ?:

  • SoulKlik email ti klikne 4x do mesiaca (cca 1 x týždenne) do tvojej emailovej schránky, ktorú si uviedol pri objednávaní.

DOKEDY MÁM ČAS OBJEDNAŤ SI BALÍČEK NA DANÝ MESIAC?:

  • SoulKlik balíček si možeš kúpiť na ktorýkoľvek zo zverejnených mesiacov. Ak si balíček zakúpiš neskôr, alebo už ku koncu daného mesiaca, pošlem ti po našej dohode všetky zameškané emaily buď naraz alebo ich naplánujem, takže o nič neprídeš. :)

V prípade akýchkoľvek otázok ma pokojne kontaktuj na: soulklikmagic@gmail.com