AHOJ,

SoulKlik ~ magic is real, je holistický online balíček pre dušu, ktorým dovoľuješ svojej duší rásť a rozvíjať sa k ľahkosti bytia. Jeho magic začína účinkovať od momentu, kedy ti prvýkrát klikne na tvoj email. Bude to niekoľko x do mesiaca (cca 3 - 4 poďla vybranej témy), nikdy však nevieš presný deň, vždy vtedy, keď ho tvoja duša bude najviac potrebovať. :)

SoulKlik balíček je navrhnutý tak, aby každý mesiac predstavoval svoju vlastnú tému, spoločne však vytvárajú celok, v ktorom je všetko prepojené a dokonale vyskladané. Pomáha, lieči, učí, transformuje a upgraduje vo všetkých oblastiach tvojho života. Do SoulKliku sa každomesačne ponoríš nielen vďaka vedeným textom, ale k úplnému spojeniu s tvojou dušou a podvedomím skrze vedené meditácie ťa láskavým hlasom privedie soul terapeutka Katka z @realandfeelyoga. V SoulKliku sa môžeš vždy tešiť na rôzne témy a prekvapenia (nahrávky, vesmírne zákony, rituály, tréning duše, rozhovory, karty, afirmácie, manifestácie, live streamy, podcasty...). SoulKlik je vždy čerstvý ako ranný croissant, pretože je pripravovaný podľa potrieb tvojej duše.

Vitaj v SoulKlik family. :)

SoulKlik online balíček si možeš zakúpiť kedykoľvek, na ktorýkoľvek zo zverejnených mesiacov.

PS: Všetky dôležité a aktuálne info nájdeš vždy na SoulKlik instagrame TU: @soulklik

SoulKlik Témy 2022
SoulKlik Meditácia: ESENCIA ČAKIER (1:07h.)
Január '22 Šamanské liečenie tela i duše
Február '22 Otváram svoje srdce láske
Marec '22 Manifest Dream Life Babe
Apríl '22 Manifest Dream Life Baby ~ Posilnenie Sebalásky
Máj '22 Manifest Dream Money Baby ~ Finančná Hojnosť
Jún '22 Manifest Dream LOVE Baby
Júl '22 Manifest Dream Life Baby - PODPOR SVOJU INTUÍCIU
August '22 (v procese)
September '22 (v procese)
Október '22 (v procese)
November '22 (v procese)
December '22 (v procese)

SOULKLIK BALÍČEK SI MÔŽEŠ OBJEDNAŤ CEZ NÁŠ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR alebo priamo na soulklikmagic@gmail.com, prípadne správou na SoulKlik instagrame TU, kde sa dozvieš vždy všetko aktuálne a zároveň sa môžeš stať aktívnou súčasťou našej SoulKlik Family.

CENNÍK A SOULKLIK ZVÝHODNENÉ ČLENSTVÁ pre rok '22:
Balíček SoulKlik na 1 mesiac ~ 33€
Balíček Svetluška na 3 mesiace ~ 89€
Balíček Hviezda na 6 mesiacov ~ 173€
SoulKlik Ročné magic členstvo  ~ 339€

SoulKlik ako darček na 1 mesiac ~ 33€
SoulKlik ako darček 3 mesiace ~ 89€
SoulKlik ako darček na 6 mesiacov ~ 173€
SoulKlik ako darček ročné členstvo ~ 339€

CENNÍK A SOULKLIK ZVÝHODNENÉ ČLENSTVÁ pre rok '20/'21: 
Balíček SoulKlik na 1 mesiac ~ 25€
Balíček Svetluška na 3 mesiace ~ 70€
Balíček Hviezda na 6 mesiacov ~ 135€
SoulKlik Ročné magic členstvo ~ 265€
SoulKlik RITUÁL ~ 7.77€

SoulKlik ako darček na 1 mesiac ~ 25€
SoulKlik ako darček 3 mesiace ~ 70€
SoulKlik ako darček na 6 mesiacov ~ 135€
SoulKlik ako darček 12 mesiacov ~ 265€
SoulKlik RITUÁL ako darček ~ 7.77€

SOULKLIK BALÍČEK AKO DARČEK:

Je vznešené, že chceš potešiť svojich blízkych práve tým, že im preukážeš vieru v ich schopnosť kráčať a rozvíjať sa na ich vlastnej ceste. Ak si želáš zakúpiť SoulKlik balíček ako darček, vyber si jednu z troch možností darčekových poukážok, ktoré sú v ponuke.

Do poznámky objednávky prosím napíš aj emailovú adresu obdarovanej osoby. Po úhrade objednávky obdržíš aj darčekovú online poukážku, ktorú môžeš veselo vytlačiť, alebo odoslať milovanej osobe.NAJČASTEJŠIE OTÁZKY


ČO JE SOULKLIK BALÍČEK? :

  • SoulKlik ~ magic is real, je holistický online balíček pre dušu, ktorým dovoľuješ svojej duší rásť a rozvíjať sa k ľahkosti bytia. Jeho magic začína účinkovať od momentu, kedy ti prvýkrát klikne na tvoj email. Bude to niekoľko x do mesiaca (cca 3 - 4 poďla vybranej témy), nikdy však nevieš presný deň, vždy vtedy, keď ho tvoja duša bude najviac potrebovať. :)

  • SoulKlik balíček je navrhnutý tak, aby každý mesiac predstavoval svoju vlastnú tému, spoločne však vytvárajú celok, v ktorom je všetko prepojené a dokonale vyskladané. Pomáha, lieči, učí, transformuje a upgraduje vo všetkých oblastiach tvojho života. Do SoulKliku sa každomesačne ponoríš nielen vďaka vedeným textom, ale k úplnému spojeniu s tvojou dušou a podvedomím skrze vedené meditácie ťa láskavým hlasom privedie soul terapeutka Katka z @realandfeelyoga. V SoulKliku sa môžeš vždy tešiť na rôzne témy a prekvapenia (nahrávky, vesmírne zákony, rituály, tréning duše, rozhovory, karty, afirmácie, manifestácie, live streamy, podcasty...). SoulKlik je vždy čerstvý ako ranný croissant, pretože je pripravovaný podľa potrieb tvojej duše.

KEDY DOSTANEM PRVÝ SOULKLIK EMAIL?:

  • SoulKlik online balíček plne dôveruje dokonalému božskému načasovaniu a prichádza vždy v ten správny okamih. Neviem ti nikdy dopredu zaručiť, kedy ti klikne tvoj prvý SoulKlik balíček v mesiaci, ale viem ti sľúbiť, že ti klikne presne vtedy, keď ho tvoja duša bude najviac potrebovať.

AKOU FORMOU MI BUDE SOULKLIK BALÍČEK ZASIELANÝ?:

  • SoulKlik online balíček pre dušu ti bude zasielaný emailom
  • Bude zasielaný priamo do tvojej emailovej schránky, ktorú zadáš pri vypĺňaní údajov. Ak si želáš, aby ti bol zasielaný na inú emailovú adresu, zadaj to prosím priamo pri objednávke.

KOĽKOKRÁT DO MESIACA BALÍČEK MÔŽEM OČAKÁVAŤ?:

  • SoulKlik email ti klikne niekoľko x do mesiaca (cca 3 - 4 poďla danej témy a roka) do tvojej emailovej schránky, ktorú si uviedol pri objednávaní.

DOKEDY MÁM ČAS OBJEDNAŤ SI BALÍČEK NA DANÝ MESIAC?:

  • SoulKlik online balíček si možeš zakúpiť kedykoľvek, na ktorýkoľvek zo zverejnených mesiacov. 

V prípade akýchkoľvek otázok ma pokojne kontaktuj na: soulklikmagic@gmail.com

Vytvorte si webové stránky zdarma!