AHOJ,

SoulKlik ~ magic is real, je holistický online balíček pre dušu, ktorým dovoľuješ svojej duši rásť a rozvíjať sa k ľahkosti bytia. Jeho magic začína účinkovať od momentu, kedy ti prvýkrát klikne na tvoj e-mail. Bude to niekoľko x do mesiaca (cca 3 - 4 podľa vybranej témy), nikdy však nevieš presne kedy, vždy vtedy, keď ho tvoja duša bude najviac potrebovať.
SoulKlik balíček je navrhnutý tak, aby každý mesiac predstavoval svoju vlastnú tému, spoločne však vytvárajú celok, v ktorom je všetko prepojené a magicky vyskladané pre potreby tvojej duše. Pomáha, lieči, učí, transformuje, manifestuje, plní sny a prináša ľahkosť bytia vo všetkých oblastiach tvojho života. Do SoulKliku sa každomesačne ponoríš nielen vďaka vedeným textom, ale aj skrze vedené meditácie od soul terapeutky Katky z @realandfeelyoga. V SoulKliku sa môžeš vždy tešiť na rôzne témy a prekvapenia: vedené nahrávky, meditácie, vesmírne zákony, rituály, tréningy duše, workbooky, karty, afirmácie, manifestácie...). SoulKlik je vždy čerstvý ako ranný croissant, pretože je pripravovaný podľa potrieb tvojej duše.

Vitaj v SoulKlik family.
Ktorúkoľvek SoulKlik tému je možné objednať si kedykoľvek (aj spätne).

Všetky dôležité a aktuálne informácie nájdeš vždy na SoulKlik instagrame TU: @soulklik

SOULKLIK SI OBJEDNÁŠ PROSTREDNÍCTVOM FORMULÁRU V SPODNEJ ČASTI STRÁNKY

CENNÍK + SOULKLIK TÉMY 2022
SoulKlik Meditácia: ESENCIA ČAKIER (1:07 h.) ~ 25€
Január '22 Šamanské liečenie tela i duše ~ 44€
Február '22 Otváram svoje srdce láske ~ 33€
Marec '22 Manifest Dream Life Babe ~ 44€
Apríl '22 Manifest Dream Life Baby ~ Posilnenie Sebalásky ~ 44€
Máj '22 Manifest Dream Money Baby ~ Finančná Hojnosť ~ 111€
Jún '22 Manifest Dream LOVE Baby ~ 44€
Júl '22 Manifest Dream Life Baby - PODPOR SVOJU ŽENSKOSŤ A INTUÍCIU ~ 44€
August '22 Meditácia: SVETELNÁ AKTIVÁCIA ~ 22€
September '22 Meditačno - Terapeutický - Rituál: 
ODPÚTANIE SA a LIEČENIE z KARMICKÝCH/TOXICKÝCH VZŤAHOV ~ 33€

Október '22 (v procese)
November '22 (v procese)
December '22 (v procese)

SoulKlik Témy 2021

SoulKlik: Očistno ~ Oslobodzujúci RITUÁL ~ 11.11€
August '21: Sexualita ~ 33€
September '21: Dary a poslanie duše ~ 33€
Október '21: Autentickosť - Bohyňou za každých okolností ~ 33€
November '21: (Od)púšťam si svoje strachy ~ 33€
December '21: Princípy mužskej a ženskej energie vo vzťahoch ~ 33€

SOULKLIK ZVÝHODNENÉ ČLENSTVÁ:
Balíček Svetluška na 3 mesiace ~ 5% zľava z ceny
Balíček Hviezda na 6 mesiacov ~ 10% zľava z ceny
SoulKlik Ročné magic členstvo ~ 20% zľava z ceny

SOULKLIK BALÍČEK AKO DARČEK:

Je vznešené, že chceš potešiť svojich blízkych práve tým, že im preukážeš vieru v ich schopnosť kráčať a rozvíjať sa na ich vlastnej ceste. Ak si želáš zakúpiť SoulKlik balíček ako darček, vyber si jednu z troch možností darčekových poukážok, ktoré sú v ponuke.

Do poznámky objednávky prosím napíš aj emailovú adresu obdarovanej osoby. Po úhrade objednávky obdržíš aj darčekovú online poukážku, ktorú môžeš veselo vytlačiť, alebo odoslať milovanej osobe.


SOULKLIK BALÍČEK SI MÔŽEŠ OBJEDNAŤ CEZ NÁŠ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR alebo priamo na soulklikmagic@gmail.com, prípadne správou na SoulKlik instagrame TU, kde sa dozvieš vždy všetko aktuálne a zároveň sa môžeš stať aktívnou súčasťou našej SoulKlik Family.

Soulklik balíček a všetky súvisiace služby sú predmetom autorskoprávnej ochrany v zmysle zákona č. 185/2015 Z.z. Autorský zákon v znení neskorších predpisov. Akékoľvek kopírovanie obsahu, zverejnenie, preposielanie tretím stranám, spojenie s iným dielom, či neoprávnené rozširovanie, bude považované za protiprávne a za zásah do autorských práv. Obdržanie Soulklik balíčka a ani iné aktivity na sociálnych sieťach nie je možné v žiadnom prípade považovať za súhlas na ich akékoľvek ďalšie šírenie.


NAJČASTEJŠIE OTÁZKY


ČO JE SOULKLIK BALÍČEK? :

  • SoulKlik ~ magic is real, je holistický online balíček pre dušu, ktorým dovoľuješ svojej duši rásť a rozvíjať sa k ľahkosti bytia. Jeho magic začína účinkovať od momentu, kedy ti prvýkrát klikne na tvoj e-mail. Bude to niekoľko x do mesiaca (cca 3 - 4 podľa vybranej témy), nikdy však nevieš presne kedy, vždy vtedy, keď ho tvoja duša bude najviac potrebovať.

  • SoulKlik balíček je navrhnutý tak, aby každý mesiac predstavoval svoju vlastnú tému, spoločne však vytvárajú celok, v ktorom je všetko prepojené a magicky vyskladané pre potreby tvojej duše. Pomáha, lieči, učí, transformuje, manifestuje, plní sny a prináša ľahkosť bytia vo všetkých oblastiach tvojho života. Do SoulKliku sa každomesačne ponoríš nielen vďaka vedeným textom, ale aj skrze vedené meditácie od soul terapeutky Katky z @realandfeelyoga. V SoulKliku sa môžeš vždy tešiť na rôzne témy a prekvapenia: vedené nahrávky, meditácie, vesmírne zákony, rituály, tréningy duše, workbooky, karty, afirmácie, manifestácie...). SoulKlik je vždy čerstvý ako ranný croissant, pretože je pripravovaný podľa potrieb tvojej duše.

KEDY DOSTANEM PRVÝ SOULKLIK EMAIL?:

  • Tvoj SoulKlik online balíček pre dušu ti bude zasielaný priamo na emailovú adresu, ktorú si uviedla v objednávke, klasicky tak, že nikdy konkrétne nevieš kedy presne jednotlivé emaily dorazia, pretože vesmír má svoje načasovanie a môžeš sa jeho čarom nechať unášať.

AKOU FORMOU MI BUDE SOULKLIK BALÍČEK ZASIELANÝ?:

  • SoulKlik online balíček pre dušu ti bude zasielaný emailom.
  • Bude zasielaný priamo do tvojej emailovej schránky, ktorú zadáš pri vypĺňaní údajov. Ak si želáš, aby ti bol zasielaný na inú emailovú adresu, zadaj to prosím priamo pri objednávke.

KOĽKOKRÁT DO MESIACA BALÍČEK MÔŽEM OČAKÁVAŤ?:

  • SoulKlik email ti klikne niekoľko x do mesiaca (cca 3 - 4 poďla vybranej témy) do tvojej emailovej schránky, ktorú si uviedla pri objednávaní.

DOKEDY MÁM ČAS OBJEDNAŤ SI BALÍČEK NA DANÝ MESIAC?:

  • SoulKlik online balíček si možeš zakúpiť kedykoľvek, na ktorýkoľvek zo zverejnených mesiacov. 

V prípade akýchkoľvek otázok ma pokojne kontaktuj na: soulklikmagic@gmail.com

Vytvorte si webové stránky zdarma!