OSOBNÉ KONZULTÁCIE

Milujem našu vnútornú múdrosť, ktorú každý jeden človek v sebe má.
Občas však v živote prídu situácie a okolnosti, kedy sa na našej ceste stratíme. Kedy prestaneme jasne počuť hlas svojho srdca, kedy chaos spôsobený našou mysľou, okolím, našimi vzorcami, programami, zvykmi nás pohltí natoľko, že sa jednoducho stratíme. Zídeme z cesty. A presne v tom okamihu, každý z nás občas potrebuje pomôcť z chaosu von.
Milujem robiť osobné konzultácie a viete prečo?
Pretože ak za mnou, či akýmkoľvek mentorom, terapeutom, koučom, psychológom, konzultantom prídete, znamená to, že niečo vo vás naozaj chce žiť inak, šťastnejšie. Už v momente, keď sa mi ozvete, ste pre mňa obrovskými hrdinami, ktorí dokázali prekonať spoločenské predsudky, dogmy, či to najťažšie, a to vlastný strach.
Ako bude prebiehať naša konzultácia? Prídete do pokojného a bezpečného prostredia, kde si spoločne dáme čaj a pozrieme sa na to, kde je skutočná príčina problému, ktorý vás trápi.

Konzutácia prebieha online alebo v nádherných priestoroch HAGIA SOFIA - oáza pre telo i dušu, prostredníctvom spoločného rozhovoru, prípadne vedenej meditácie.

"Katka vie, čo robí a robí to dobre. Pochváli, nakopne, zdrbe. :) Pragmaticky a s citom - tak, ako to mám rada. Sadli sme si, no uznávam, že nám to ide aj poležiačky v meditácii. :)) Potrebovala som si reálne vytrénovať myseľ na trochu iné zmýšľanie (hlavne sama voči sebe). Ideme na to cez rozhovory, meditácie, domáce úlohy, praktické cvičenia. Za 3 týždne a asi 3 sedenia mi docvaklo viac, ako za cca 3 roky u psychologičky - asi tak by som to zhrnula. Ako sama hovorí: "dobré to je". Také ZMYSLUPLNÉ to je, by som dodala ja. Verím, že si budeme mať čo povedať aj po skončení tréningu❣️Čiže čo? Čiže odporúčam. 😊Choď do toho, ak Tvoja duša piští po zmene a sám/sama si nevieš dať rady. 💚" Kačena

Pohľadáme odpovede na otázky, ktoré si v sebe prinesiete alebo sa vynoria počas rozhovoru:
- sebaprijatie
- láska a vzťahy 
- duchovný rast
- návrat k ženskosti
- porozumenie mužom
- životné poslanie vs. práca a peniaze
- rodinné vzťahy
- neviem ako byť šťastná/ý
- minulosť - čo s ňou?
- neviem prijať svoje telo / seba
- možné duchovné príčiny zdravotných ťažkostí
- kto som a kam kráčam?
- strach
- čokoľvek vám do života zavíta.
Teším sa na vás 🤗
S ❤️ Katka
Real & feel Yoga